KONST / Litografier / Färglitografi 13602578
nr 1360 2578
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 163/300 cm. Motivet: 350x265
Kondition: Svenska naturskyddsföreningens jubileumslitografi 1959. mm:35x27
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:36:13
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson